Bóle łokcia po uderzeniu

Witam.Mam ostatnio bóle(ok 2miesiecy)w łokciu a dokladnie po uderzeniu sie w sciane.W łokciu przewaznie powinien przechadzić"prąd"u mnie tego nie ma jest ból az wyciska łzy smaruje ketonalem w zelu robie cieple oklady,nic nie pomaga reka nie jest spuchnięta jest tylo wrażliwa na dotyk i lekkie uderzenia.Jest tez ciepla w dotyku własnie w łokciu.W pracy nosze opaske uciskowa bo kazde nawet głupie nacisniecie klamki wywoluje bol.Nie wiem do jakiego lekarza sie udac do chirurga czy do neurologa?

Możecie być entezopatia czyli tzw łokieć tenisisty, mniej prawdopodobne zapalenie kaletki. Zamiast opaski okłady z lodu i tabletki przeciwzapalne oraz ograniczenie ciężkiej pracy . Ani chirurg ani neurolog nie sa potrzebni raczej ortopeda