Opaska uciskowa po ZSN

dzien dobry , mam pytanie dot zcn, jestem prawie miesiac po zabiegu , szwy mam sciagniete wszystko ladnie sie goi ale chcialabym sie dowiedziec czy powinnam miec zaklejona blizne plastrem i czy mozna nosic opaske uciskowa na nadgarstek (moja praca jest fizyczna)

Witam. Przeciwdziałanie przerostowi blizny jest jak najbardziej wskazane - maść silikonowa, po miesiącu maść contratubex. Opaska usiskowa może być pomocna.