Bóle mięśniowe głowy

Mam czesto bole glowy nieraz robi mi sie slabo z bolu pani neurolog stwierdzila ze mam bole miesniowe glowy co to znaczy przepisala mi leki na depresje i powiedziala ze po nich przejdzie ale nicnie pimogly

Może chodzi o napięciowe bóle głowy związane z nadmiernym naięciem mięśni, przewlekle odczuwanym napięciem i stresem
Warto się zastanowić, co najbardziej, gdzieś głęboko zalega, boli, o czym nie możemy zapomnieć ....
Może wybaczyć sobie i innym, pora zamknąć jakiś rozdiaół, zastanowić się, co na prawdę jest dobre i ważne w życiu.
Doceniać drobne dobre rzeczy, dobre chwile, dobrych ludzi. Nie działać wbrew sobie.
Pozdrawiam