Zaburzenia lękowe a psychogenne bóle głowy

witam proszę o informacje czy przy zaburzeniach lekowych moga wystepowac psychogenne bole glowy i jak mozna je leczyc gdyz leki doreta i tramal slabo sobie radza z bolem glowy i czy leki przeciwbolowe sobioe radza z takimi bolami

Witam,
W przypadku zaburzeń lękowych mogą występować psychogenne bóle głowy, jednak postępowanie medyczne należy zacząć od wykluczenia innych przyczyn tych dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu oraz neurologa. Lekarz zleci niezbędne badania takie jak TK głowy czy EEG w celu ustalenia przyczyn bólu głowy. Tramal jest silnym lekiem przeciwbólowym , nie należy go brać w nadmiarze i przez długi okres czasu bez zalecenia lekarskiego.