Zaburzenia lękowe i utrata przytomności

Dzien dobry. Od dziesieciu lat lecze sie z zaburzen lękowych. Objawy zaczely sie od wypadku w pracy , gdzie zostalem uderzony w glowe metalowa rampa. Po paru dniach stracilem na chwile przytomnosc , od tego momentu odczuwam nieustanny lęk, trudnosc w koncetracji , uczucie jakbym byl pijany. Rm glowy - badanie w normie. Bardzo zle toleruje leki przeciw depresyjne i lekowe , lęki bardzo sie nasilaja. Czuje ze zaczyna brakowac mi sil na dalsze zmaganie sie z choroba. Jak sie wyleczy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.ja osobiście w gabinecie i na skypie z takimi tematami pracuje z klientem na poziomie komórkowym z dobrym skutkiem.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, nie pisze pan o podjęciu psychoterapii - więc zakładam, że nigdy pan w psychoterapii nie uczestniczył. Przyznam, że dziwi mnie iż lecząc się od 10 lat z zaburzeń lekowych (rozumiem że w kontakcie z lekarzem psychiatrą) nikt nie zaproponował panu połączenia farmakoterapii z psychoterapia która przynosi najlepsze długotrwałe efekty. Zachęcam do konsultacji z psychologiem - psychoterapeutą (współpracującym z lekarzem psychiatrą) w celu dokładnej diagnozy pana problemu. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Przyznam, że trudno jest mi sobie wyobrazić jak ciężko musi być przeżywać zaburzenia lękowe przez 10 lat. Napisał Pan wyłącznie o farmakoterapii, którą źle Pan znosi. Zastanawiam się czy podjął Pan również psychoterapię, która jest niezwykle skuteczna w tego typu zaburzeniach. Jeśli nie, serdecznie do tego Pana namawiam.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Pyter
http://michalpyter.com

Czy poza rm przeprowadzane były inne konsultacje i badania neurologiczne? Być moze należałoby brnąć dalej w tym kierunku.
Ponadto polecam psychoterapię - bo być może wypadek wywołał pewną traumę, która wzmaga lęk w różnych sytuacjach.