Nerwica lękowa i silne bóle głowy

Mam 18 lat i choruje na nerwice lekową. Miałam robione ekg serca oraz holter które wyszły idealnie. Dodatkowo miałam robioną tomografię, bo z nerwow mialam bardzo silne bóle głowy. Moje lęki wychodzą z tego, ze boje sie smierci a jestem bardzo mloda. Moje pytanie jest takie czy nerwica lekowa moze doprowadzic mnie do zawalu serca przez stres ? JEst to jedyna rzecz o jaka sie boję... Bardzo proszę o radę, ponieważ chciałabym się wkońcu z tego "wyleczyć ".

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry
podstawową formą pomocy w przypadku nerwicy jest regularna psychoterapia. Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.