Stosowanie Mozarin przy nerwicy lękowej

Witam, mam nerwice lękową- tzw luminacje, rok probuje z tego wyjsc, zazywalam mozarin po odstawieniu- wszystko wrocilo. jak pracowac zeby obnizyc natrectwo mysli ktore nie odpuszcza ani na krok, probuje odwracanie mysli- bezskutecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza