Leczenie nerwicy lękowo-depresyjnej a ciąża

Witam Mam 40lat od dwóch lat leczę się na nerwice lękowo-depresyjną,zażywałam efevelon SR37,5 raz dziennie jeden i nieraz alpragen.Dwa tygodnie temu dowiedziałam się ,że jestem w 6-tym tygodniu ciąży ,lekarz neurolog kazał mi odstawić leki,obecnie mam potforne zawroty głowy i czuje się bardzo żle.Proszę o pomoc bądż wskazówki co do dalszej diagnozy. Kasia

Witam,

Zaburzenia o których Pani pisze często leczy się z wykorzystaniem farmakoterapii (czyli leków) lub psychoterapii lub też łącząc obie te metody – to ostatnie rozwiązanie gdy leki są bardzo potrzebne często uważa się za najbardziej pomocne. Skoro z uwagi na ciążę nie może Pani korzystać z leków, zachęcam do konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą i psychoterapii.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza