Bóle nadbrzusza, problemy z żołądkiem a Helicobacter Pylori

witam. wykryto u mnie z krwi helikobaktermamlekkie bole nadbrzuszaczesteodbijanie pustekluske w gardleniepelne wyproznianiezaparcianaptrzemienniez biegunkamiale tonie sa typowe biegunki.morfologia ok tylko plytki plt ciagle takie same 490 450 zalezy. mam poczatek anginy ale nie boli mnie gardlo i nie mam goraczki tylko powiekszone migdaly.teraz doszly mi uczucie niepelnego oddechu i czuje nieraz jak serce mi bije. bylamu kardiologa wszystko ok tylko mala arytmia.tshok cukierokusgjamybrzusznejok

Niestety, bardzo ciężko czyta się pani tekst, i brakuje jasno postawionego pytania. Jeśli chodzi o H.Pylori to można zastosować u Pani terapie eradykacyjną. Proponuje udać się do lekarza POZ który będzie mógł na spokojnie Panią zbadać, zebrać wywiad i wdrożyć diagnostykę.