Bóle nadgarstków, kolan, kostek u stóp

Witam od dłuższego czasu bolą mnie nadgarstki,kolana,kostki u stóp,ostatnio się ból nasilił.Jak kucnę to za każdym razem strzela mi w kolanach.Bolą mnie mięśnie i mam osłabienie siły kończyn chodzę i ciągle się potykam.Czy to może być borelioza albo tarczyca?Kleszcza miałem ostatnio z 5 lat temu bez rumienia.Czy jak zrobię badanie IgG lub IgM to coś wykryje chcę sobie zrobić to prywatnie Tsh też bo na skierowanie to się nie doczekam.Czy na te badania trzeba być na czczo.Prosze o szybką odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Tak na czczo. proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć