Bóle nóg i nieustanne zmęczenie

Witam. Bardzo proszę o pomoc w wyborze specjalisty do którego mam się udać. Od 4 miesięcy nagle, praktycznie z dnia na dzień zaczęły dokuczac mi bóle nóg. Czuję do tej pory zmęczenie, wstaje rano i mam wrażenie jakbym przebiegł z 100km. Muszę usiąść. Ciężko mi biegać, czasem nawet chodzić. Stanie też bardzo męczy. Przed tymi dolegliwościami aktywnie uprawialem sport. Teraz to niemożliwe... byłem już u lekarza rodzinnego, zlecił dużo badań ale wszystko wyszło okey.Gdzie ma się udac dalej o pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się dolekarza ortopedy oraz lekarza neurologa, po b adaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.