Silne bóle głowy z wymiotami u dziecka
witam mam problem moja 8 letnia corka ma silne bole glowy z wymiotami tomograf wyszedł pozytywnie ma również wysokie IgE 2500 plus skoliozę lewostronna chciaam spytac od czego mogą być te bole i wymioty i czemu takie wysokie to IgE alergia została wykluczona jak i pazozyty w organizmie proszę o pomoc rade gdzie się z tym udac dalej jaki lekarz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
prosze koniecznie udać się dolekarza pediatry, po przeanalizowaniu wynikow bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.