Bóle lędźwi i stawów biodrowych
Witam,. kolonoskopia gastroskopia wycinki jelita cienkiego w normie, morfologia w normie. OB 22, crp 10 cANCA 1:120 mocz norma tomografia j. brzusnzej ok,ubytek wagi 15 kg przelekle biegunki afty w jamie ustnej, temp 37, bole ledzwi stawow biodrowych i szyji czasem uczcuie sztywnosci , czestomocz, zlewne poty. Nikt nie potrafi mnie zdiagnozowac pomimo 3 pobytow szpitalu. Prosze o pomoc

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna okreslic dalsze postępowanie.