Wyniki kolonoskopii a niedokrwistość, stolce z pomarańczowym śluzem i ból w dole biodrowym

Witam, miesiąc temu miałam robioną kolonoskopie z powodu podejrzenia choroby Crohna.Badanie było bez znieczulenia ,tylko do zgięcia esicznego w badaniu wykryto drobne afty i zatartą strukturę naczyniową,po 3 tygodniach ponowiono kolonoskopię i wynik czysto śluzówka prawidłowa.histopatologia Colitis chronica non activa non specyfica focalis. Cały czas mam niedokrwistość, częste stolce z pomarańczowym śluzem silny ból w lewym dole biodrowym nawet w nocy, stan zapalny w jamie ustnej?Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest czy jest Pani pod opieką gastroenterologa. Wynik wskazuje na niespecyficzne zapalenie jelit, bez cech aktywności jednak w wypadku takich objawów trzeba wdrożyć leczenie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. być może obecne objawy zarówno w okolicy dołu biodrowego oraz w jamie ustnej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.