Bóle pod łukami żebrowymi, świąd, osłabienie, bóle mięśniowo-kostne, nudności i pieczenie jamy ustnej

Witam. Morfol mocz usg jamy brzusznej, przeciwciala ANA II, zelazo, ALT, ASP, bilirub, glukoza, gastroskopia, posiew moczu, białko w normie ob 35, CRP 24, kreatynina 85, objawy temp 37-38,bole pod lukami zebrowymi swiad po posilku i w nocy, osłabienie, bole miesniowo kostne, nudnosci ubytek wagi pieczenie jamy ustnej przełyku, oczu, odbytu,uczucice pieczenia w jamie brzusznej, Konsultacja z internista, urologiem i gastrologiem nie przyniosla diagnozy. prosze o porade bo jest coraz gorzej.

Powinna Pani udać się do doświadczonego gastroenterologa lub internisty. Być może nalezy powtórzyć niektóre badania, na przykład wykonać bardziej dokładne USG aby ustalić przyczynę Pani dolegliwości.