Bóle pod łukami żebrowymi do łopatek, jadłowstręt, nudności i pieczenie w jamie ustnej

witam, objawy óle pod łukami żebrowymi do lopatek, świąd po posiłku, i nocy, jadlowstret,osłabienie, bóle mięśniowo-kostne, nudności i pieczenie jamy ustnej, czuje sie jakby mnie cos powalilo doslownie nie mam sily przejsc 2 krokow wszystkie badania podst i proby watrobowe w normie, usg 2 razy w normie , OB 35, CRP 10,czytalam jednak ze przy HCV parametry dlugo moga sie utrzymywac w normie, boje sie ze to ta choroba podstepna a lekarze nie diagnozuja dalej a to juz 2 miesiace, prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania i oceny dotychczas wykonanych badań nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. W przypadku podejrzenia WZW C wskazane jest wykonanie badania na obecność RNA wirusa. Ponadto testy serologiczne wykrywajace przeciwciała anty-HCV.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.