Problemy gastryczne, wymioty, bóle brzucha, biegunka

Babcia ma wyniki takie: CA125 : 21 u/ml a HE-4 wyszedł nieprawidowy bo 107,5 pmol/l gdzie norma to poniżej 70. Coraz częściej skarży się na problemy gastryczne, wymioty, bóle brzucha, biegunka. Na początku roka wykryto u niej guz na jajniku o rozm. 5,3cmx3,1 cm ale wycięto i nic nie mówiono by to było rakowe. w wynikach ROMAjest oznaczone na tylko 28,8%. Proszę o interpretację wyników. Czy to nowotwór złośliwy? Czy są szanse wyleczenia na tym etapie? Babcia po udarach/zawale z rozrusznikiem.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.