Biegunka i bóle brzucha po jednorazowym seksie

Witam czy mimo ujemnego wyniku hbs wykonanego 7 tygodni po pzygodnym sexie boli bzuho biegunka jasniesza raz dziennie teperatura 37 bul glowy i karku moze to byc powiazane z wontroba test hiv po 12 tygodniach ujemny

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się od lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych badań oraz bezpośredniego badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie postępowanie.