Przygodny seks a ryzyko wystąpienia choroby wenerycznej

Witam czy jest mozliwosc mienia jakiejs horoby wenerycznej po pzygodnym sexie dgyz minelo juz 7 tygodni i nic sie niezmienilo z nazadami pluciowymi jedynie mam goraczke boli bzuho glowa letka hrybka i jakby trohe pieklo mnie za uszamia wszystko zaczelo sie tydzien po pzygodnym sexie badanie prc w normie takze wykonalem badania hbs hcv i hiv po 7 tygpdniah i wyniki ujemne

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z wenerologiem, bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie postawić rozpoznania.