Wiarygodność wyników HBS, HCV i HIV 7 tygodni po przygodnym seksie

Witam mam pytanie czy u osoby po autoprzeszczepie szpiku z powodu ziarnicy zlosliwej 7 lat temu wyniki hbs hcv i hiv UJEMNY wykonane 7 tygodni po pzygodnym sexie moga byc w miare wiarygodne dodam ze ze juz od 6 tygodni boli bzuho glowa szyja i tep do 37 i spadlo WBC 3.3 plt 143 neu

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do hematologa lub internisty. Objawy mogą być związane z Pana historią medyczną i przebytymi chorobami. Okienko serologiczne w przypadku HIV może wynieść nawet 12 tygodni. W przypadku hbv i hcv wynik powinien już być wiarygodny.