Jakie badanie pokaże, czy jestem zarażony HIV?

Witam. Moje pytanie to: Po jakim czasie od dnia 0 badania: Hiv combo ag/ab HSV IgG HSV IgM Vrdl będą wiarygodne w 100% czy 50dni od dnia 0 wystarczy? Jeżeli tak to w którym badaniu mam 100% pewności, że wynik jest dobry, a w którym, że może być fałszywie ujemny? I jakie badanie powinienem wykonać jeszcze, żeby być w 100% pewnym, że niczym się nie zaraziłem podczas ryzykownej sytuacji?

Aleksander Ropielewski

Jeśli chodzi o HIV to przyjmuje się, że dopiero po 12 tygodniach jest pewność, zę nie trafiło się w okienko serologiczne podczas diagnostyki. VDRL powinien już być wiarygodny. Dodatkowo wykonałbym badania w kierunku HBV i HCV.