Bóle brzucha, wymioty, biegunki, problemy ze snem

Mam 19 lat. od wielu lat mam problemy zdrowotne (biegunki, wymioty, osłabienia We wrześniu zeszłego roku miałem gastroskopie. Wynik - Przewlekle zapalenie nadżerkowe żołądka, wycinek bez zmian nowotworowych, brak bakterii, Niestety leki nie pomagają, a ja jestem osłabiony, mam bóle brzucha , wymioty, biegunki, problemy ze snem, Jestem Wegetarianinem i nie jem glutenu.

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z gastronterologiem. Mam zbyt mało informacji medycznych, aby Panu w tej kwestii pomóc (badanie fizykalne, wyniki ostatnich badań laboratoryjnych, stosowane już leki).