Bóle nóg po wyjęciu kleszcza

Dwa miesiące temu znalazłam na lewej stopie ,między palcami kleszcza. Został zdjęty, bez zaczerwienienia. Po pewnym czasie zaczęłam mieć bóle lewej nogi.Bóle były straszne szczególnie stopy i łydki. Palce lewej stopy chwilami nie czułam. Silne kręcenie i ból jakby ktoś wykręcał mi nogę.Diagnoza bóle od kręgosłupa.I zaczęło się leczenie,zastrzyki przeciwzapalne i przeciwbólowe różnego rodzaju. Ból chwilami lekko ustępował i znowu wraca. Mam badanie na boreliozę.Oto wynik IgG-ujemny, IgM watpliwy

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie powtorzyc badania metda western blot i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.