Bóle oczu i zmęczenie po 8 godzinach w pracy

pale papierosy ,pracuje tez w sklepie gdzie jest klimatyzacja .patrze na ekran monitora kasy 8 godz. .Od dluzszego czasu bola mnie oczy ,swedza mam uczucie zmeczenia oczu .Rano budze sie z obrzekiem górnych powiek !!!!!!! oczy podkrazone !! co robić ????

Witam. W opisane objawy mogą wiązać się z tzw. zespołem suchego oka. Sugeruję zastosowanie dostępnych w aptece preparatów sztucznych łez.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza okulisty. Lekarz podczas konsultacji obejrzy oczy, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.