Bóle odcinka piersiowego kręgosłupa oraz mrowienie barku, bóle ramion, łokci, karku i zawroty głowy z nudnościami

Witam,od 4 miesięcy mam bóle odc.piersiowego,boli kilka kręgów przy dotyku,najbardziej między łopatkami, na wys.karku i powyżej lędźwi.Do tego dochodzi mrowienie,pieczenie,drętwienie barku,bóle ramion,łokci,karku,bóle głowy,mdłości przy skrętach na boki,mrowienie skóry głowy.Ciężko mi się oddycha, zwłaszcza po pochyleniu się do przodu,kucnięciu,jakby mnie ktoś ścisnął i uderzył w plecy.Czasami ból jest tak silny, że nie pomagają leki przeciwbólowe.Wizytę u ortopedy mam za miesiąc.Proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani możliwości przesunięcia wizyty, proszę cierpliwie poczekać na wizytę. Do tego czasu proszę być pod stałą opieką lekarza POZ, który zaleci właściwe leki.