Bóle okolic krzyża od czasu pierwszej ciąży

Witam, od czasu pierwszej ciazy boli mnie kregoslup w okolicy krzyża. zaczelo mi cos w kregoslupie przeskakiwac (glosno). nie bolalo mnie to zbyt bardzo. ale po urodzeniu syna bole zaczely narastac. juz 3 razy mial miejsce wielki bol krzyża kiedy to zgielam sie-robiac cos i nie nie moglam wrócić zbyt szybko do pionowej pozycji. bol promieniuje do przodu. Tak tez mialam wczoraj. jednak za kazdym razem po pewnym czasie cos spowrotem wkakuje (slychac to) i przestaje mnie w duzym stopniu bolec.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność przeprowadzenia diagnostyki kręgosłupa L-S. Proszę udać się na wizytę do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.