Bóle okolicy pępka po zastrzyku antykoncepcyjnym

Witam serdecznie mam 22 lata i od grudnia przejalam 2 zastrzyki antzkoncepcyjne. Po pierwszym nie bylo zadnych skutkow ubocznych. Drugi przyjelam w lutym. Od pewnego czasu boli mnie brzuch w okolicy pepka oraz na dole brzucha czuje dyskomfort. 2 tygodnie temu mialam miesiaczke. Robilam tez dla upewnienia sie test ciazowy wzszedl negatywny. Czy to sa skutki zastrzyku czy moze cos innego?? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Nie są to typowe objawy niepożądane stosowania antykoncepcji w formie iniekcji. Trudno mi stwierdzić bez przeprowadzenia badania, co jednoznacznie leży u podłoża Pani dolegliwości. Sugerujękontakt z ginekologiem lub internistą.