Bóle piersi 6-letniego dziecka

Witam. Mam pytanie mojego 6-letniego synka boli od bardzo dawna lewa pierś skarży się dość często. Niby nic nie wyczuwam ale jest ciut większa. Czy powinnam udać się na badanie Usg ?

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z pediatrą. Takie dolegliwości, powiększenie sutka może być związane z jakimiś zaburzeniami hormonalnymi. Być może także wskazane będzie wykonanie USG sutków. O wszystkim zadecyduje pediatra po bezpośrednim badaniu.