Plamka krwi na sutku

Witam mam na sutku taką małą plamkę krwi jest tam zawsze od czasu jak ją zauważyłem. Byłem z pół roku temu z tym u lekarza zrobiła badania i było wszystko okey. Ale plamka krwi jest cały czas. Pierś jest jakby większa trochę.Czy mam może zrobić USG jakieś prywatnie?

Ale co znaczy plamka krwi. Może to jakiś naczyniak? Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym.