Podejrzenie obrzęku limfatycznego a opuchlizna łydek

Witam.Mam 24 lata. Od zawsze moja lewa łydka była nieco większa od prawej mam też spory cellulit nawet na łydkach.Jakiś czas temu zauważyłam na tej łydce nad kostką po wewn. stronie mały obrzęk który nie znika i takie tępe uczucie. Czy to może być obrzęk limfatyczny? Jeśli tak jak mogę to leczyć? proszę o poradę strasznie się boję, że t będzie narastać.

Może to być oczywiście obrzęk limfatyczne, ale radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Leczenie obrzęku limfatycznego polega na stosowaniu kompresoterapii, dużych dawek leków flebotropowych oraz fizykoterapii (np. masaż limfatyczny).