Bóle piersi i wyczuwalne guzki oraz wynik USG

WITAM. Od pewnego czasu a dokladnie od kwietnia 2016 zmagam sie z bolem piersi i wyczuwalnymi guzkami. Usg zrobione w sierpniu tego roku opis: W piersi lewej na godz. 2 okolobrodawkowo widoczne dyskretnie odznaczajace sie najpewniej wezly chlonne o wym. 1,1x0,5 cm i w sąsiedztwie kolejny mniejszy 0,8x0,3cm. W dole pachowym na granicy z kwadrantem gornym zewnetrznym piersi widoczny wezel chlonny z zatoka tluszczowa o wym 1,3x0,7 cm. Doktor zalecil mi branie mastodynonu jednakze jest bez zmian.

Wynik badania USG bez patologicznych zmian w zakresie gruczołu sutkowego, węzły chłonne o prawidłowej budowie, bez cech patologii. Trzeba w takim wypadku najlepiej włączyć odpowiednie leczenie hormonalne czym powinien zając się ginekolog prowadzący (stabilizacja hormonalna). Bóle zapewne związane są z wahaniami hormonalnymi.