Bóle piersi po przypadkowym uderzeniu
Od miesiąca pobolewa mnie prawa pierś,bardziej sutek,jest to kłujacy ból,czasem szczypiący ,pojawia się kilka razy dziennie.Parę tygodni temu uderzyłam się przypadkowo w sutek dość mocno.Mam wrażenie ,że prawa pierś jest trochę twardsza.USG zostało wykonane tydzień temu,nic tam nie znaleziono(poprzednie usg w lutym tego roku ,również dobre)Przebywam obecnie w Uk,lekarze tutaj mówią nie martwić się ale skoro boli to znaczy,że coś się dzieje.Czy niskie żelazo wpływa na piersi?Proszę o poradę.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie stwierdził nieprawidłowości to nie ma powodu do niepokoju. Ból piersi nie jest specyficznym objawem niedoboru żelaza.