Bóle piersi po przypadkowym uderzeniu

Od miesiąca pobolewa mnie prawa pierś,bardziej sutek,jest to kłujacy ból,czasem szczypiący ,pojawia się kilka razy dziennie.Parę tygodni temu uderzyłam się przypadkowo w sutek dość mocno.Mam wrażenie ,że prawa pierś jest trochę twardsza.USG zostało wykonane tydzień temu,nic tam nie znaleziono(poprzednie usg w lutym tego roku ,również dobre)Przebywam obecnie w Uk,lekarze tutaj mówią nie martwić się ale skoro boli to znaczy,że coś się dzieje.Czy niskie żelazo wpływa na piersi?Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie stwierdził nieprawidłowości to nie ma powodu do niepokoju. Ból piersi nie jest specyficznym objawem niedoboru żelaza.