Ból i pieczenie po uderzeniu w pierś

Kobieta 28 lat 5 dni temu uderzyłam sie w lewą pierś. A teraz odczuwam ból i pieczenie tak jakby wewnątrz piersi . Do tego mam wrażenie że ból promieniuje pod prawą pachę. Na piersi nie mam zgrubienia ani siniaka. Do jakiego lekarza powinnam się udać.? I jak doraźnie mogę sobie pomóc w uśmierzeniu bólu. Może jakaś maść ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zbada Panią lub ginekologa, który dodatkowo wykona USG piersi, wówczas będzie możliwe zastosowanie właściwego postępowania. Pozdrawiam.