Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle piersi po zastosowaniu tabletki awaryjnej

Witam. Mam 18 lat. Bola mnie ostatnimi dniami piersi, a mam jeszcze dwa, niecale trzy tygodnie do okresu. Biore tabletki abtykoncepcyjne a z zeszlym miesiącu zazylam tabletke72po. Czy to moze byc skutek wziecia tej tabletki? W ciąży. nie jestem bo mialam juz normalny okres i testy dają negatywny wynik. Wczesniej niewalam dosyc czesto takie bole, ale nie zwracalam uwagi na czas. Czy to normalne, czy moze to być jakas choroba, czy moze skutek tej tabletki? Powinnam się martwic?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Dzieci palących matek

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy