Bóle piersi po zmianie godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od trzech miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne.Nigdy nie zapomnialam. Brałam tabletki zawsze o 12 w południe. Po pierwszym blistrze zrobiłam 7 dni przerwy i w 8 przyjelam tabletkę o 18 i tak już cały blister. Od miesiąca nie odbyłam stosunku lecz mam bardzo nabrzmiałe, bolące przy dotyku.Dodam że dwa tygodnie temu pojawiło się bardzo obfite krwawienie z odstawienia oraz zrobiłam w ostatnich dniach 4 testy domowe i każdy wyszedł negatywny. Czy mogę się obawiać ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że ciążę właściwie możemy wykluczyć. Nie ma powodów do niepokoju.