Bóle piersi przed i po miesiączce

niepokoi mnie ból piersi zawsze ok na dwa tygodnie przed wystąpieniem miesiączki miałam obolałe piersi teraz nie przestały mimo wystąpienia miesiączki i bola nadal dodam jestem po usunięciu jajnika prawego wraz z jajowodem i częściowo lewy usunięty mam 39 lat

Renata GrzechociĹska

Bóle piersi mogą być spowodowane zmianami hormonalnymi lub innymi przyczynami, dlatego proszę udać się do ginekologa w celu zweryfikowania objawów