Bóle pleców, bóle nogi i zawroty głowy

Witam serdecznie. Mam problem z którym nie do końca umiem sobie poradzić. Otóż od pewnego czasu ( ok 3 miesiące) nękają mnie różne dolegliwości. Zaczęło się od bólu pleców odcinka ledzwiowego, Potem pojawił się ból nogi pod kolanem, potem w stopie i w okolicach uda, do tego wszystkiego dochodzą zawroty głowy, problemy z koncentracją, jakby słabszy wzrok ciągle poirytowanie, nerwowość wrecz, Miesiąc temu robiłam badania krwi, morfologia, ob, tsh, crp, lateks wszystko ok. Czy to może być nerwica?

Witam
Wskazana jeszcze diagnostyka neurologiczna.
Jeżeli lekarz uzna, że z Pani organizmem wszystko jest w porządku,
to może oznaczać, że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne,
np. stres, zaburzenia nerwicowe, lękowe, czy zaburzenia depresyjne.
W takim przypadku wskazana jest terapia psychologiczna, dzięki
której będzie Pani miała możliwość dotarcia do źródła
problemu i znalezienia sposobu jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza