Bóle pleców i upławy u 19-latki

Witam! mam pytanie od jakiegos czasu bola mnie strasznie plecy zwlaszcza kiedy klade sie spac, do tego mam uplawy. Czego to moze byc przyczyna? Dodam ze w mlodym wieku jestem i urodzilam 2,5 roku temu dziecko.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię bez badania stwierdzić czy opisane objawy są z sobą powiązane oraz jaka jest ich przyczyna. Upławy najpewniej powodowane sa infekcją dóg rodnych, któa może dawać dolegliwości bólowe w okolicy krzyżowej, jednak bez badania są to jedynie moje domysły.