Bóle pleców od noszenia półrocznego dziecka

Witam, jestem 22 letnią kobietą. Przez ostatnie 5 dni bolą mnie plecy, możliwe że od noszenia 6mies. dziecka. Zrobiłam morfologie, oto wynik : WBC 9,30 RBC 5,09 Hemoglobina 15,70 Hematokryt 46,8 MCH 30,80 MCHC 33,5 MCV 91,9 Płytki krwi 297 %limfocytow 34,1 % pozostałych WBC 2,9 Dopiero za tydzień idę do lekarza. Czy wyniki coś sugerują? Dziękuje za odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Wynik morfologii nie odbiega od normy, najprawdopodobniej ból ma związek z noszeniem. Można spróbować używać chusty lub nosidełka i ćwiczeń na kręgosłup np. pilatesu.