Bóle pleców po lewej stronie

dzien dobry.mam ból pleców po lewej stronie od łopatki w dół ciągnie sie on juz dosc dlugo ponad rok jest on przy oddychaniu kichaniu przy ruchach.Ostatnio bolal mnie brzuch z lewej strony.Wyniki krwi wychodza mi dobrze prosze o porade?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wynikać z nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa czy układu moczowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.