Bóle pleców przy oddawaniu moczu

Witam,Jak wstaję rano lub mam duże nagromadzenie moczu podczas oddawania moczu z początku boli mnie tylko lewa strona pleców nisko(chyba nerka)a potem ból ustępuje i ulga.Może nietrzymaćdużo moczu?Nic nie piecze,mocz przejrzysty a ok.4 mies.temu usg j. b.było ok. i mocz,krew ok.dodam ze drapie mnie gardlo,mam chrypke,akby mnie przewiało.Może ta infekcja wpływa że nerka boli.dlaczego tylko na chwile a potem przechodzi a może to reakcja po antyb.2tyg temu.Jak nie mam duzo moczu bólu nie ma.P33l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.