Bóle pleców przy oddawaniu moczu
Witam,Jak wstaję rano lub mam duże nagromadzenie moczu podczas oddawania moczu z początku boli mnie tylko lewa strona pleców nisko(chyba nerka)a potem ból ustępuje i ulga.Może nietrzymaćdużo moczu?Nic nie piecze,mocz przejrzysty a ok.4 mies.temu usg j. b.było ok. i mocz,krew ok.dodam ze drapie mnie gardlo,mam chrypke,akby mnie przewiało.Może ta infekcja wpływa że nerka boli.dlaczego tylko na chwile a potem przechodzi a może to reakcja po antyb.2tyg temu.Jak nie mam duzo moczu bólu nie ma.P33l

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.