Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle po artrodezie stawu skokowego

Panie Doktorze,moje pytanie dotyczy artrodezy stawu skokowego.18 września 2014 roku miałam operację ,5 miesięcy byłam w gipsie zmienianym oczywiście co 6 tyg,obecnie chodzę w bucie marszowym nadal nie ma pełnego zrostu-jest minimalny,noga tzn kostka dalej boli jak bolała,a opuchlizna nadal się utrzymuje,co prawda w domu stawiam już kroki ale po kilku minutach z bólu nie da sie wytrzymać. Panie Doktorze jak pozbyć się opuchlizny i co wziąć aby doszło do jak najszybszego zrostu?Biorę wit D 1000.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Ból najprawdopodobniej wynika z braku zrostu. Po 6 miesiącach zrost już powinien być...aczkolwiek czasami postępuje bardzo wolno. Jeżeli nie ma szans na zrost to powinno się rozważyć ponowną operację. Brak zrostu po tego typu zabiegu może wystąpić nawet w kilkunastu procentach przypadków. Wszystko zależy od zdjęć RTG, badania fizykalnego itd

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy