Bóle po lewej stronie grdyki

Witam mam pytanie kilaka razy mi sie.to zdazylo ale teraz nie moge sie pozbyc tej dolegliwosci. Zaczelo sie od bolu po lewej stronie jablka adama. Pozniej ogolnie chyba lekko powiekszone wezly chlonnne. Obecnoe mam caly czas wrazenie zwezonego gardla ucisku przeszkody. Dodatkowo mam flegme.biala zilonkawa czasem z troszke krwi gdy probuje wypluc . Z rana lekka suchosc w gardle . Samopoczuczucie ogolnie przecietne. Kiedys palilem 7lat teraz nie pale mam 28 lat nie mialem nigdy alergi. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie wstępnie do,lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalec Ew konsultacje laryngologa