Bóle po nieprawidłowym leczeniu zęba

Witam, ząb został zatruty, wypełniony, lecz nieprawidłowo, fleczer był bardzo, ale to bardzo za wysoko. Ząb i okoliczne obolałe. Po 2 dniach inny dentysta spiłował wypełnienie tymczasowe co najmniej o połowę, lecz dalej czułam dyskomfort. Lekarz stwierdził, że więcej nie może usunąć. Mijają dni, a ja nie mogę zacisnąć zębów z powodu bólu. Ząb boli przy opukiwaniu, dziąsło zaczerwienione. Następna wizyta dopiero za 2 tygodnie. Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę o wizytę na izbie przyjęć stomatologicznej w trybie pilnym celem zbadania i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam.