Bóle podbrzusza i nadęte okolice macicy

Witam Po drugiej cesarce 4 lata temu z roku na rok bardziej mam bóle podbrzusza i ciągle nadęte okolice macicy, nasilające się w ciągu dnia. Oprócz tego brak czucia po prawej stronie i brak odczuć seksualnych. Czy to normalne czy może coś się dzieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy zdecydowanie nie są "normalne". Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.