Bóle podbrzusza, nieustająca zgaga i lekka gorączka

Witam ,mam 22lata ,tydzien temu skonczyla mi sie miesiaczka, a od kilku dni miewam okropne bole podbrzusza oraz nieustajaca zgage o ile dobrze definiuje te uczucie tj pieczenie w zoladku oraz nudnosci 24/h ... Nie moge spac gdyz lekko goraczkuje Mama twierdzi ze to zatrucie ,ja natomiast nie wiem do kogo sie udac gdyz lekarz rodzinny jest na urlopie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Lekarz rodzinny jest tutaj najlepszym wyjściem, jeśli jest na urlopie, proszę udać się do innego, myślę, że w takim przypadku w przychodni nie powinno być problemu.
Pozdrawiam