Bóle podbrzusza u dziecka po nauce jazy na rowerze

Dobry wieczór chciałam zapytać czy podbrzusze podczas wstawania z łóżka może pobolewac po nauce jazdy na rowerze. Syn ma 8 lat uczy się się jeździć a nigdy przed tem nie mówił ze jak wstaje z łóżka ze go chwilowo boli? Czy to są bóle mięśni? Dziękuje za informacje Aneta

Piotr Pilarski

Mogą to być bóle związane z wysiłkiem jednak nie można wykluczyć innej przyczyny.

Pozdrawiam.