Bóle podeszwy utrudniające chodzenie

Witam,dwa dni temu pojawił sie u mnie ból w stopie a dokładnie w podeszwie,w trakcie chodzenia ból nasila sie wręcz miejsce pod podeszwa boli i utrudnia normalne chodzenie,co to może być ? Proszę o radę co zrobić by wrócić do normalnego bezbolesnego stanu Z GÓRY DZIĘKUJĘ za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub ortopedy celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.