Bóle powieki, zaczerwienienie i obrzęk

Witam, Mam 25 lat i od 3 miesięcy boli mnie prawa powieka,nad okiem i po jego bokach.powieka ciągnie,szczególnie gdy zerkam w lewą stronę.mam wrażenie obrzęku jednak nie jest zaczerwieniona,oko także nie, nie łzawi,powieka nie jest spuchnięta.miałam tomografię oczodołów z kontrastem,rezonans głowy,badania hormonów tarczycy,wizytę u laryngologa,neurologa,nic nie stwierdzili.okuliści także nie wiedzą co mi jest.wszystkie badania mam z dobrymi wynikami.Proszę o poradę.Będę ogromnie wdzięczna!

Witam. Ból jest zawsze objawem choroby. po to jest.Myślę ze trzeba tę powiekę oglądać co 4 tygodnie i badać ruchy oczu czy się Pani nie dwoi przy spojrzeniu w lewo. Tam anatomicznie siedzi gruczoł łzowy duży narząd, zapomina się że też może ulec zapaleniu/ch. Mikulicza/.Inną możliwością jest zapalenie ścięgna m, skośnego górnego. Bierzemy wtedy jakiś niesterydowy p-zapalny. nie da się zdiagnozować przez internet. wykluczono u Pani tylko procesy expansywne i dobrze,ze nic nie wyszło.Pozdrawiam