Bóle powiększonych węzłów chłonnych karkowych

Witam. Od pewnego czasu słabo się czuje. Mógłbym spać i spać. Podstawowe badania czyli temperatura ciała, waga i poziom cukru we krwi, które sam sprawdzałem są w porządku. Wyniki krwi przeprowadzone w laboratorium też nie wykryły nic złego. Od kilku dni bolą mnie węzły chłonne karkowe, tak jak bym miał je naciągnięte, oraz zauważyłem jak by były większe, a czasami jak dotykam to bolą. Ponadto czuje ból pod lewą łopatką.Co to może być? I czy mam udać się do specjalisty, jeśli tak do jakiego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udac się na początku do lekarza rodzinnego, który po badaniu oraz dokładnie zebranym wywiadzie zadecyduje o dalszej diagnostyce i do jakiego specjalisty Pana pokierować.
Pozdrawiam